Úsporné vířivky Villeroy & Boch

Uvažujete nad nákupem vířivky na zahradu, do domu či na balkón? Při jejich výběru není rozhodujícím kritériem jen cena, ale také tvar, rozměr či materiál, ze kterého bude vaše vysněná vířivka vyrobena.

Důležité parametry při nákupu vířivky

Umístění vířivky

je velmi důležité. Můžete ji mít uvnitř domu, na terase nebo na zahradě či na balkóně. V případě umístění na zahradu vás nijak nelimitují rozměry ani druh vířivky. Například vířivky Villeroy & Boch mají o 90% méně potrubí, velmi lehkou a pevnou konstrukci.

Výběr masážních trysek

Dalším parametrem je počet a umístění trysek. Luxusní vířivky Villeroy & Boch díky menšímu množství potrubí nabízí systém JetPaks, který má vyměnitelné a výkonnější trysky. Ty i při plném výkonu pracují současně. Vedení trubek je řešeno vedením v teplé vodě lázně, dochází díky tomu k minimálním tepelným ztrátám. Odpočinek ve vodní lázni si můžete dopřát každý den, výhodou je moderní design a špičkové technologie. Masážní systém JetPaks nabízí mnoho druhů masáží.

Zapuštěná či nadzemní vířivka?

Chcete vířivku zapustit do země nebo naopak preferujete nadzemní? Nadzemní vířivky se snadno v případě potřeby přemístí, zapuštěné se hodí také pro imobilní občany, protože nabízí mnohem lepší přístup. Tvar vířivky si můžete nechat vyrobit na přání.

Jaký materiál a konstrukci vířivky?

Z materiálů lze vybrat plast nebo dřevo. Prodej vířivek z plastů je za nižší cenu, dřevěné vám nabídnou jedinečný design. V nabídce je také široký design barev. Důležité je při výběru, zda má vířivka samonosnou konstrukci nebo nikoliv. Tato alternativa je dražší, ale výhodná. Vířivka drží sama o sobě hmotnost vody a není potřeba použít speciální pěnovou výplň.

Vířivku vybírejte také podle velikosti, zda ji budou používat také děti nebo jen dospělí. Nezapomeňte ani na kvalitní filtraci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup