• Home »
  • Bydlení »
  • Prodej nemovitosti přes realitního makléře? Jak vybrat toho správného?

Prodej nemovitosti přes realitního makléře? Jak vybrat toho správného?

Prodej nemovitosti přes realitního makléře? Nejenom majitelé nemovitosti, ale i poptávající, kteří shánějí realitního makléře se setkají s tím, jak najít toho správného makléře? Proč je v dnešní době těžké najít kvalitního realitního zprostředkovatele? Často to bývá tak, že lidé neví, kde hledat toho správného realitního zprostředkovatele nebo nevěnuji výběru dostatečné množství času. Jak tedy vybrat správného realitního makléře?
Jsme portál zaměřený na bydlení, stavebnictví, zahradu a reality. Pohybuji se v realitním oboru a mohu vám s jistotou sdělit, že je v České republice dostatek kvalitních realitních zprostředkovatelů. Rád sleduji práci kvalitních, profesionálních a poctivých realitních zprostředkovatelů. Jak je ale mohou najít lidé, kteří se v oboru nepohybuji a mají zájem prodat či koupit nemovitost právě přes realitní makléře?

Nejčastěji lidé chtějí, aby jejich realitní makléř byl dostatečně kvalifikovaný. Správný realitní makléř by měl zvládat vykonávat práci na profesionální úrovni. Realitní makléř, který vykonává ročně několik školení, kurzů a studií ještě nemusí být tím správným. Profesionalitu teprve prokážou jeho informace převedené do praxe.

Častým problémem je nedostatek prokazatelných referencí, což lidé považuji za velmi důležitý krok k tomu, aby si vybrali právě toho realitního makléře. Nezapomínejte, že kromě všech zmiňovaných bodů musí realitní zprostředkovatel dostatečně ovládat svůj region, ve kterém se nemovitost nachází, aby dokázal správně odhadnout cenu majetku.

Představte si, že se zajímáte o zboží či jinou službu. Položte si otázku, jak byste v takovém případě postupovali? Většina z vás si řekne, že zapne počítač a jednoduše si konkrétní zboží či službu nalezne na internetu a podle referencí a recenzí se rozhodne, kterou na konec využije. Prodej nemovitosti přes realitního makléře funguje stejně. Buďte při vybírání svého realitního makléře či kanceláře opatrní. Momentálně pracujeme na katalogu kvalitních realitních makléřů. Buďte u toho s námi.

Další zajímavé realitní články:


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup