Pergola se hodí

Každý to známe, léto, sluníčko, bazén, opalování. Co však dělat v případě, že chcete být venku, ale sluníčko je vám po několika hodinách spíše na obtíž?

Venkovní slunečníky jsou možná praktické, ale zahradě určitě nesluší. V takovém případě je již na uváženou pořízení pergoly. Estetický a praktický prvek nejedné zahrady, který řeší sluníčko, déšť a zároveň vám i na zahradě dodá pocit jistého komfortu.

Pergol je mnoho typů a určitě si každý najde svou dle potřeb. Zastřešení beze stěn ochrání před počasím a zároveň nechá prostor dýchat, takový typ je ideální například na odpolední kávu či grilování s přáteli. 

Soukromí

Ne každý má zahradu v osamocené lokaci, nebo obestavěnou vysokým plotem a to je také jeden z důvodů proč si lidé pořizují pergolu s plnějšími stěnami, avšak stále dostatečně otevřenou. Zároveň je možné pergolu vyzdobit květinami a tím zaplnit prostor umožňující šmírování zvědavých očí. Ideální kombinace také bývá pergola ke zdi buďto domu nebo například zděného plotu, či kůlny.

Pro kutili jsou zde možnosti rozšíření jako dotáhnout vodu či elektřinu, udělat kuchyňskou linku, nebo například posezení. Z pergoly se v tu chvíli stává velmi praktická záležitost například na přípravu kávy či umytí rukou. Ze zkušenosti našeho redaktora taktéž doporučujeme pod linku dodělat skříňku na nádobí a skleničky, které máte v případě pořádání nějaké sešlosti vždy při ruce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup