Oslavte své výročí ve stínu party stanů

oslava v party stanu

Ke každé pořádné oslavě patří společnost lidí, s níž se dobře cítíte. Aby vše klaplo, jak má, je třeba oslavu náležitě připravit. Slavit můžete v uzavřeném salonku restaurace, anebo dát naopak přednost čerstvému vzduchu a oslavu přenést do venkovních prostorů. K tomuto účelu však bude nutné zajistit dostatečné množství vhodných party stanů, které poskytnou pozvané společnosti ochranu před sluncem či deštěm.

Co jsou to party stany?

Party stan je nůžkový stan, který nabízí zázemí na venkovních společenských akcích. Jedná se ve své podstatě o zastřešení, jehož hlavní výhodou je snadné rozložení i složení do původního stavu. Díky tomuto je oslava připravena v krátkém čase s vynaložením jen minimem práce. Je pochopitelné, že vzhledem k velikosti, si člověk tyto stany nebude domů pořizovat tak, že by si je koupil. Daleko lepším řešením je party stany si zapůjčit s tím, že si je sám postaví.

party stan

Pokud si ovšem na tuto činnost netroufá, je možné si zároveň s party stany objednat i jejich montáž a demontáž přímo na místě konání společenské akce. Půjčovna party stanů v Praze  vše sama zařídí a vy jste bez starostí.

Vyberte si z několika variant party stanů

Aby na společenské akci vše probíhalo ke spokojenosti pořadatelů a hostí, je nutné dobře celou oslavu připravit. Proto existuje několik variant party stanů dle jejich velikosti. Co se barvy týká, stany jsou standardně nabízeny v bílém a stříbrném provedení. Jedná se o klasické neutrální barvy, které nijak svojí barevností neruší probíhající oslavy. Bílá barva zároveň odráží teplo, tudíž pod bílým party stanem, nebude v horkém letním počasí takové horko.

pujcovna party stanu

Pivní sety jako důmyslné řešení zasedacího pořádku

Pokud přemýšlíte, jak vhodně vyřešit zasedací pořádek na vaší venkovní oslavě a kde hosty usadit, nabízí se jednoduché řešení v podobě zapůjčení pivních setů. Jedná se totiž o pohodlné lavice, ke kterým usadíte šest až osm osob. Pivní sety se vyznačují stabilní kovovou konstrukcí s dřevěnými sedáky, které vydrží i bujaré oslavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup