Nejlepší pomocníci pro domácnost

Existuje celá  řada malých či větších pomocníků, které nám usnadní práci doma i na zahradě. Mezi ty domácí patří bezesporu parní čističe. Nejlepší parní čistič vám pomůže s úklidem koupelny, toalety, ale i při čištění podlah a mytí oken, které má málokterá hospodyňka ráda. Díky parnímu čističi vytvoříte z vaší domácnosti  hygienicky a zdravotně nezávadné prostředí. Hodí se do domácností kde chováte domácí mazlíčky, máte malé děti nebo členy domácnosti s nejrůznějšími alergiemi.

Podle čeho parní čističe vybrat?

Podle použití  – na trhu lze pořídit malé parní čističe, které se hodí pro úklid koupelen a menších místností, ale i velké, které využijete pro úklid oken, podlah a nebo třeba garáží. Podle výkonu se dělí na domácí a profi. Do domácnosti vám stačí výkon do 2000 W.

Podle objemu – v nabídce najdete objem od 0,5 do 2 l. Pro větší plochy vybírejte parní čistič s větší kapacitou.

Podle tlaku páry – v domácnosti  stačí parní čistič s tlakem 2,5 barů. Velikost tlaku má přímý vliv na čištění.

Sekačka na trávu pro vaši zahradu

Nedílnou součástí údržby domu je také sekání trávy na zahradě okolo něj. Práci vám zjednoduší nejlepší sekačka na trávu. I zde je rovněž důležité nepodcenit její výběr. Na trhu naleznete celou řadu typů těchto pomocníků.

Výběr sekačky

Sekačku vybírejte podle velikosti sekaného prostoru. Na malý pozemek vám stačí klasická elektrická či benzinová sekačka. Pro velké plochy využijete zahradní traktůrek. Mezi  nejoblíbenější patří elektrické rotační sekačky opatřené sběrným košem.
Pravidelným sekáním trávy se zlepší kvalita i hustota trávníků, plocha okolo domu vypadá upraveně. Záleží jen na vás, jak často trávu sekáte, zda preferujete nízký golfový trávník nebo necháte trávu lehce narůst.  Podle toho také volte sekačku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup