Moderní vily ve Velké Chuchli splní váš sen o bydlení

bydleni vily chuchle

Věděli jste, že na chuchelském dostihovém závodišti, které zde funguje už od roku 1906, přistál se svým letadlem ing. Jan Kašpar v roce 1911 při svém dálkovém letu Pardubice – Praha? Tímto krokem odstartovalo české letectví. Velká Chuchle je však zajímavá i z jiných důvodů. Vedle dostihové dráhy v této pražské městské části najdete na 41 ulic, v nichž spokojeně žije několik stovek obyvatel. A můžete se přidat k nim, pokud máte rádi klidné a moderní bydlení v luxusních vilách.

Příjemné bydlení nedaleko centra Prahy

Velká Chuchle je příjemným místem k žití. Leží blízko Prahy, kam existuje výborné a rychlé spojení prostřednictvím autobusů městské hromadné dopravy či vlaků. I po silnici se automobilem po vlastní ose do Prahy přesunete snadno. Z tohoto důvodu si Velkou Chuchli pro svůj projekt luxusních vil vybrala developerská společnost Reflecta Development. Moderní domy, které jsou zde postaveny, splňují vše, co současný člověk od bydlení žádá – pohodové a klidné prostředí přímo nad dostihovou dráhou a zajímavou moderní architekturu, která respektuje současné bytové trendy.

Vše potřebné na jednom místě

Součástí života každého z nás by také měla být občanská vybavenost v blízkém dosahu, pokud člověk nežije někde na samotě u lesa. Mladá rodina potřebuje, aby měla v blízkosti mateřskou i základní školu, zastávku MHD nebo vlaku, různé služby v podobě praktického lékaře, pošty či obecního úřadu, ale také sportovní a kulturní vyžití. Ve Velké Chuchli toto vše najdete na jednom místě.

Vily na prodej tu možná čekají právě na vás i s prostornou zahradou, terasou nebo garáží. Na výběr mají případní zájemci několik dispozic: 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk a 1+kk. Některé vily jsou také určené i pro vícegenerační bydlení, což uvítáte zejména v situaci, kdy se například chcete postarat o své stárnoucí rodiče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup