Jaká postel udělá ve vaší ložnici největší parádu?

Není postel jako postel. Liší se nejen svou konstrukcí, ale i výškou. Každému z nás může vyhovovat jiný typ postele, která společně s roštem a matrací tvoří ten správný celek. Pokud uvažujete nad pořízením nové postele, pak jste tady správně. Dnes si společně představíme nejčastější typy a pomůžeme vám s rozhodnutím, která postel udělá ve vaší ložnici tu největší parádu .

Kovové postele

Postel s kovovou konstrukcí je opravdovou pastvou pro oko. Tento materiál je nejen velice kvalitní a odolný, ale i nadčasový a každé ložnici tak rázem dodá úplně jiný šmrnc. Kované postele mají různorodé tvary, protože kov je materiál, se kterým se dá krásně pracovat a je radost tvořit zajímavé tvary, zaoblení, kudrlinky a podobně. Kovové lůžko je proto skutečným estetickým skvostem.

Dřevo? Osvědčená klasika …

Dřevo bylo, je a stále bude nejoblíbenějším materiálem vůbec. To se samozřejmě projeví i v oblasti postelí, kde jsou masivní dřevěná lůžka velice žádaná. Dřevěná postel vyrobená z kvalitního masivního dřeva je investicí na dlouhá léta i velice zajímavým prvkem, který bude lahodit vašemu oku. Postele se nejčastěji vyrábí z měkkého smrku nebo borovice, z tvrdého dřeva je to pak dub, bříza nebo buk.

Čalouněné postele

Čalouněné postele jsou dalším oblíbeným tipem postelí. Zpravidla nabízí úložný prostor a na pohled působí tzv. měkce a příjemně. Čalounění může mít mnoho podob, lišit se může jak barvou, tak i vzorem. Taková manželská postel se okamžitě stane dominantou ložnice. Postele mohou být buď celočalouněné, kdy je matrace spojena s lůžkem, nebo může být čalouněný pouze rám a matrace může být zvlášť.

Kůže je trendy

Milovníci luxusu, kterým nevadí vyšší pořizovací cena, určitě sáhnou po kožené posteli. Ta vypadá opravdu krásně, je stylová, moderní a elegantní. Kůže je navíc kvalitní materiál, který dlouho vydrží – nutno ale dodat, že je choulostivý na mechanické poškození. I kožené postele jsou k dostání v mnoha barevných provedeních, v dnešní době se již nemusíte spoléhat pouze na bílou barvu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup