Jak pověsit obraz: složitost nebo hračka?

Pověšení obrazu není pouze o tom, že přijdete ke zdi, uděláte díru a následně obraz připevníte pomocí hřebíků a hmoždinky. Vezmeme-li si panelový dům, tak nepočítejte s tím, že vám půjde zatlouct hřebík do zdi. V takovýchto případech jste nuceni sáhnout po vrtačce, pomocí které uděláte díru. Jak pověsit obraz a jaké pravidla při tom dodržovat si povíme v odstavcích níže. Nemusíte se ovšem obávat, nejde až tak o složitý proces, který byste sami nezvládli. Základem úspěchu je řídit se návodem. Jdeme na to.

Pravidla jsou pravidla

Ještě před samotným začátkem činnosti potřebujete mít po ruce velmi důležitou věc, a tou je obraz. Výběr obrazu v žádném případě nepodceňujte, stejně jako ostatní věci tvoří tento malý produkt srdce domova. Jestliže totiž vyberete správně, může to vaší zdi dodat tu správnou dekoraci. Konec konců to je také jeden z důvodů, proč si lidé obrazy pořizují. Máte-li širokou zeď, pořiďte si obraz více do šířky, aby to z estetického hlediska vypadalo zajímavě. Při opačné variantě, kdy máte zeď spíše do výšky, dívejte se po obrazech stejného typu. Na pověšení máte k dispozici vždy 4 stěny, pokud tedy nejsou na některých už pověšené jiné věci. Pečlivě zvažte, kde bude obraz vypadat nejlépe.

Jak pověsit obraz?

Při věšení obrazu změřte od podlahy 1,5 až 1,8 metrů a následně si označte bod, který vám pomocí této výšky vychází. Jde o místo, kde bude viset váš nový obraz. Podle různých metod o správném bydlení patří tato výška mezi nejideálnější varianty. Pro těžké obrazy vám doporučujeme sáhnout po hmoždinkách, které snesou větší zátěž bez jakýchkoliv problémů. Jak jsme vám psali v prvním odstavci, hmoždinky budete nucení použít i při věšení obrazu v panelovém domě. Je-li váš obraz lehčí, postačí vám twenty háčky. Tento druh háčků se běžně používá pro tuto činnost. V případě, že budete potřebovat více hmoždinek, mějte po ruce vodováhu. Díky vodováze docílíte rovnosti, která je při věšení obrazu nezbytnou nutností. Jde o návod, jak pověsit obraz v pár jednoduchých krocích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup