• Home »
  • Bydlení »
  • Hledáte kvalitní bydlení? Rezidence Hadovitá zaujme i náročného zájemce

Hledáte kvalitní bydlení? Rezidence Hadovitá zaujme i náročného zájemce

Kvalitní bydlení je něco, co je poptáváno stále více. Hitem se dnes stávají hlavně různé developerské projekty. Pokud jste v situaci, kdy hledáte možnost zajímavého bydlení, podívejte se na jeden náš zajímavý tip, který uspokojí i náročného zájemce.

Představujeme projekt Rezidence Hadovitá

Začněme základní charakteristikou, která je spojena s tím, že tento projekt nabídne celkem 76 nových bytů a ateliérů. A to vše v oblasti Praha 4 – Michle. Už tím je Rezidence Hadovitá unikátní, jelikož nabídne jak krásný výhled a klid, tak i fakt, že každý obyvatel také ocení rychlost a jednoduchost dopravy nejenom do samotného centra, ale i kamkoliv jinam.

Bydlení, které uspokojí požadavky moderního člověka

Opomíjet nelze také řadu dalších výhod, které tento projekt přináší. Kvalitu rozhodně potvrzuje i to, že se na něm podíleli architekti z Arx Studia, pro které bylo výzvou jak zasazení domů do Michelské stráně, tak vytvořit byty, které nebudou jako řada ostatních. Toto bydlení v Praze Michli je spojeno s řadou pozitiv. Když se podíváme na výčet hlavních tří, je nutné říci, že každý nový obyvatel zaručeně ocení:

  • Dostatek světla
  • Maximální komfort
  • Prostornost bytů

rezidence hadovita

Skvělá lokalita nenabídne jenom krásný výhled

Ten je rozhodně kladem, kterým se řada jiných developerských projektů pyšnit nemůže. Zároveň ale musíme dodat, že nejde o jediný klad této lokality. Nelze zapomínat také na to, že v docházkové vzdálenosti je obchod, restaurace, i možnost sportovního vyžití. Samozřejmá je také škola, ale i bankomat, nebo zastávka MHD, která se nachází ve vzdálenosti 2 minut chůze od domova.

bydleni pro narocne

Nabídka bytů je velká

Je jedno, zda hledáte bydlení pro svou rodinu, nebo jste mladý bezdětný pár. Nabídka bude vyhovovat každému. Když se podíváme na ceny bytů na Praze 4, je možné říci, že se odvíjí od celkové velikosti. Ta uspokojí jak toho zájemce, kdo hledá něco menšího, tak i toho, kdo hledá jak dostatek prostoru, tak i dostatek soukromí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup