Chystáte se stavět či rekonstruovat?

Chystáte se stavět svůj nebo rekonstruovat svůj dům? Žádná z těchto činností není nic jednoduchého.

Stavba rodinného domu

Této činnosti předchází pečlivé plánování, výběr materiálu, způsob financování a mnoho dalších činností. S tímto vám může pomoci stavební společnost Imperial Next.  Její doménou je stavba rodinných domů Praha . Tato firma má se stavbami domů více než 10 let zkušeností.  Pomůže vám jak s realizací hrubé stavby, tak stavby na klíč, včetně výběru stavebního dozoru nebo tvorby návrhu.

Rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce domu je často výhodným řešením v případě, že jste zdědili dům nebo v něm již déle žijete a je potřeba investovat do nového bydlení. Rozhodnutí, zda stavět nebo rekonstruovat dům, je čistě individuální záležitostí. Rekonstrukce rodinných domů  je často složitá, i zde vám pomůže spolehlivá stavební firma. Díky bohatým zkušenostem vám pomůže najít nejlepší řešení pro vaši poptávku. Schopný tým řemeslníků pak vše realizuje k vaší spokojenosti. V rekonstruované nemovitosti můžete bydlet takřka okamžitě, upravovat ji můžete po částech nebo najednou, dle svých finančních možností. Objednat si můžete veškeré zednické a fasádní práce, opravu střechy, přístavbu a úpravu okolí domu. Zkušení zaměstnanci se nebojí ani atypických rekonstrukcí rodinných domů, případně stavby terasy, bazénu či přestavby přístřešku.

Rekonstrukce panelového domu

Zkrátka nepřijdou ani majitelé panelových či činžovních domů. Rekonstrukce panelových domů. Veškeré činnosti jsou prováděny pomocí nejnovějších technologií, s ohledem na energetickou úsporu. Profesionální firma vám zajistí zkušený pracovní dozor, statické posudky či grafické návrhy vnější části činžovního či panelového domu, samozřejmostí je cenový návrh a konzultace. Mimo jiné si můžete objednat služby jako je výměna oken, zateplení vnějšího pláště, rekonstrukce střechy, balkónu a dalších prvků v objektu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup