Bydlení na horách láká stále velké procento lidí

Patříte mezi obyvatelé, které láká bydlení na horách, ale bohužel nevíte, jak to chodí? Není na tom nic složitého, jde o stejné bydlení, jako například na vesnici či ve městě. Jde převážně o lidi, kteří se během jednoho roku několikrát podívají na hory, a to z důvodu lyžování. Není se čemu divit, městský vzduch nepatří mezi ideální podmínky k lepšímu životu. Jestliže tedy přemýšlíte o bydlení na horách, pojďme se společně podívat na celý článek.

Bojím se dopravy, co teď?

Po rekreačních bytech a domech je v posledních letech obrovský zájem a možná by byl i větší, proč však není? Jde o dopravu, lidé bez auta nemají takové možnosti jako ti, co auto vlastní. Představte si to z pohledu nákupu, kdy se musíte trmácet několik desítek minut s nákupem, ať už zvolíte pěší chůzi nebo autobus. Pokud jste ovšem fanouškem hor a máte možnost pořídit si bydlení na horách, určitě byste do toho měli jít. Zvlášť v případě, že máte vlastní automobil a doprava tak pro vás není problém.

Práce je druhým problémem

Druhým častým problémem je práce. Tady mají výhodu lidé, kteří jak již bylo řečeno z předchozího odstavce mají vlastní automobil. O to větší pozitivům je, když je práce opravdu poblíž či dokonce přímo na horách. Jestliže pracujete například jako horský záchranář v místě, kde jste si právě pořídili nemovitost, můžete se začít radovat. Probouzet vás tak nebudou zvuky městské hromadné dopravy nebo hluk automobilů, ale příjemný horský vzduch. Bydlení na horách nese spoustu výhod, jestliže jste tedy plně na tento pobyt připraveni.

Bydlení na horách

Ceny nemovitostí na horách jsou odlišné dle místa. Pokud byste měli zájem o byt nebo dům na Valašsku, počítejte s tím, že si za takovou nemovitost připlatíte. Ceny se snadno mohou vyšplhat až na úroveň pražských bytů. Za byt s dispozicí 3+kk tady můžete bez problémů zaplatit i 6 milionu korun, a to jsme stále na nízkých hranicích. V případě, že stále přemýšlíte o bydlení na horách, pořádně si rozmyslete, jakou lokalitu zvolíte.

Další zajímavosti:


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup