Bezpečný domov PLUS: pojistka, která ochrání vaši nemovitost

ergo pojisteni

Manželé Novotní si koupili menší dům ve starší zástavbě v Praze na Žižkově. Příjemné a klidné prostředí dává tušit, že zde se jim bude určitě dobře bydlet. Dům bude potřebovat několik stavebních úprav, které však zvládnou s pomocí stavebního spoření. Až posud mají vše dobře promyšlené. Nyní však na řadu přišla další důležitá věc, a to pojištění jejich nemovitosti. Bez toho se rozhodně obejít nechtějí.

Výhodné majetkové pojištění on-line

Pan Novotný rád vyhledává informace prostřednictvím internetu. Díky němu má totiž na dosah vše, co potřebuje i ke sjednání pojištění domu. Veškeré podklady k pojistce si může v klidu domova nastudovat a porovnat i nabídky jednotlivých pojistných agentur nebo pojišťoven. Jako výhodné mu přitom připadá, že si může spočítat pojištění domu online. Stačí mu k tomu znát pouze velikost obytné plochy jeho nového domu v metrech čtverečních.

Co všechno lze připojistit?

Bez zajímavosti určitě není, že k pojištění nemovitosti lze sjednat limit spoluúčasti, připojistit je možné i vedlejší budovy na jiném pozemku – například garáže, nebo bazén. Ten manželé Novotní ještě sice nemají, ale s jeho výstavbou na sto procent počítají příští rok. A protože se bude jednat o zapuštěný bazén do země s dlažbou okolo, bez jeho pojištění by zůstat nechtěli. Nejedná se totiž o levnou záležitost.

bezpecny domov bez starosti

Co je v základní ceně pojištění?

Základní cena pojištění obsahuje celé spektrum základních i katastrofických rizik, jakými jsou povodně a záplavy, škody způsobené zvěří na budově, zkrat na elektromotorech, rozbití skla z jakékoliv příčiny nebo odcizení stavebních součástí. V ceně majetkového pojištění je také nonstop asistenční služba a pojištění občanské odpovědnosti s celosvětovou působností. Zároveň se lze připojistit jako vlastník zvířete – například psa. A protože manželé Novotní jsou chovateli Corgiho, určitě budou i toto pojištění zvažovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Tato pozice pro vaši reklamu již od 50 kč.
Zobrazit formulář pro nákup